image
hl1

Grupy przedszkolne:

Grupa I „Biedronki”

Grupa II „Promyczki”

Grupa III „Misie”

Grupa IV „Krasnale”

Grupa V „Słoniki”

Grupa VI „Żabki”

Religia

Terapia pedagogiczna

Terapia logopedyczna

 

Drodzy Rodzice,

informujemy o możliwości korzystania z konsultacji  z nauczycielami poprzez pocztę elektroniczną.

W razie wątpliwości bądź pytań prosimy o kontakt.

 

Anna Grzesik: a.grzesik@pi-chocianow.pl

Hanna Urbaniak: h.urbaniak@pi-chocianow.pl

Natalia Sobczyk: n.sobczyk@pi-chocianow.pl

Mariola Kopciowska: m.kopciowska@pi-chocianow.pl

Justyna Gogosz:  j.gogosz@pi-chocianow.pl

Nina Szpytko: n.szpytko@pi-chocianow.pl

Patrycja Braun: p.braun@pi-chocianow.pl

 

Zachęcamy dzieci i rodziców do wspólnej nauki i życzymy miłej zabawy.