image
hl1

Grupy przedszkolne:

Grupa I „Kotki”

Grupa II „Motylki”

Grupa III „Myszki”

Grupa IV „Sówki”

Grupa V „Krasnale”

Grupa VI „Wiewiórki”

Religia

Terapia pedagogiczna

Terapia logopedyczna

Zajęcia rewalidacyjne

Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne 

Informujemy o możliwości korzystania z konsultacji  z nauczycielami poprzez pocztę elektroniczną.

W razie wątpliwości bądź pytań prosimy o kontakt.

Grupa I „Kotki” Ewelina Drożdż : e.drozdz@pi-chocianow.pl

                                                        Samanta Tyrakowska  : s.tyrakowska@pi-chocianow.p

Grupa II ” Motylki” Anna Grzesik: a.grzesik@pi-chocianow.pl

                                                             Samanta Tyrakowska: s.tyrakowska@pi-chocianow.pl

                                                             Malwina Kaźmierska: m.kazmierska@pi-chocianow.pl

Grupa III ” Myszki ” Hanna Urbaniak: h.urbaniak@pi-chocianow.pl

                                                          Alicja Czarnota : a.czarnota@pi-chocianow.pl

Grupa IV ” Sówki” Natalia Sobczyk: n.sobczyk@pi-chocianow.pl

                                                          Anna Glapska : a.glapska@pi-chocianow.pl

Grupa V ” Krasnale ” Mariola Kopciowska: m.kopciowska@pi-chocianow.pl

                                                    Weronika Pisera: w.pisera@pi-chocianow.pl

Grupa VI ” Wiewiórki” Dorota Bożek – Chrobak : d.bozek-chrobak@pi-chocianow.pl

                                                Barbara Chruściel : b.chrusciel@pi-chocianow.pl

 

Zachęcamy dzieci i rodziców do wspólnej nauki i życzymy miłej zabawy.