image
hl1

Grupy przedszkolne:

Grupa I „Misie”

Grupa II „Biedronki”

Grupa III „Kotki”

Grupa IV „Żabki”

Grupa V „Muchomorki”

Grupa VI „Wiewiórki”

Religia

Terapia pedagogiczna

Terapia logopedyczna

Zajęcia rewalidacyjne

Zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne 

Informujemy o możliwości korzystania z konsultacji  z nauczycielami poprzez pocztę elektroniczną.

W razie wątpliwości bądź pytań prosimy o kontakt.

 

Wychowawcy Grupy I „Misie”

Wychowawcy:  Dorota Bożek – Chrobak : d.bożek-chrobak@pi-chocianow.pl

Sylwia Pajek: s.pajek@pi-chocianow.pl

Mariola Kopciowska: m.kopciowska@pi-chocianow.pl

 

Wychowawcy grupy II „Biedronki”

Weronika Pisera : w.pisera@pi-chocianow.pl

Alicja Czarnota: a.czarnota@pi-chocianow.pl

Sylwia Pajek: s.pajek@pi-chocianow.pl

 

Wychowawcy grupy III „Kotki”

Ewelina Drożdż : e.drozdz@pi-chocianow.pl

Mariola Kopciowska: m.kopciowska@pi-chocianow.pl

 

Wychowawcy grupy IV „Żabki”

Anna Grzesik: a.grzesik@pi-chocianow.pl

Barbara Chruściel: b.chrusciel@pi-chocianow.pl

Nina Szpytko: n.szpytko@pi-chocianow.pl

Nauczyciel wspomagający: Malwina Kaźmierska: m.kazmierska@pi-chocianow.pl

Wychowawcy grupy V „Muchomorki”

Wychowawcy:   Hanna Urbaniak : h.urbaniak@pi-chocianow.pl

Alicja Czarnota: a.czarnota@pi-chocianow.pl

nauczyciel wspomagający : Paulina Pleskacz

 

Wychowawcy grupy VI „Wiewiórki”

Wychowawcy:  Anna Glapska : a.glapska@pi-chocianow.pl

Nina Szpytko: n.szpytko@pi-choocianow.pl

Zachęcamy dzieci i rodziców do wspólnej nauki i życzymy miłej zabawy.