image
hl1

 

KOLOROWE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

 

Stało się… Nie wiem jak nie wiem kiedy… ale rok szkolny 2020/2021 dobiegł końca… Jaki był ten rok? Z pewnością pełen wyzwań, związanych z pandemią, ale przede wszystkim pełen radości. Rok wspólnej pracy i zabawy, dlatego należało go odpowiednio pożegnać.

24 czerwca, w słoneczny i ciepły dzień lata dla naszych przedszkolaków przygotowana została moc atrakcji…. Zaczęliśmy od świetnej zabawy na dmuchańcach po, których dzieci mogły skakać do woli. Specjalnie w ten dzień przybyli do nas  Fotografowie, dzięki którym przedszkolaki będą miały wspaniałą pamiątkę.

Ale to nie koniec atrakcji…..na zakończenie dnia dzięki zaangażowaniu Rady Rodziców została zorganizowana loteria fantowa dla wszystkich przedszkolaków, a na dodatek ten wyjątkowy dzień dopełnił smak balonowej i truskawkowe waty cukrowej. Nie zabrakło także pysznego ciasta oraz kawy. Cały dzień minął na zabawie w radosnej i pełnej śmiechu atmosferze.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi Tomaszowi Kulczyńskiemu za możliwość wypożyczenia dmuchawców dla dzieci, Radzie Rodziców oraz wszystkim osobom, które pomogły w organizacji tego ważnego dnia. Wszystkim Wam  kochane dzieci życzymy, byście odpoczęli i mieli sposobność spędzenia wakacji w taki sposób, jaki tylko sobie wymarzycie.  Życzą wszyscy pracownicy przedszkola.